Karta gradaFacebook stranicaNovosti RSSSitemapKontakt
Antička Salona


Mjesni odbori


Na području grada djeluje 8 mjesnih odbora
 
 

Mjesni odbor Centar
1. Nikša Bubić (HDZ, HDS, HSU), predsjednik,  mob. 098 183 0004
2. Melita Bubić (NL doc.dr.sc. Davor Mikas, Kandidacijska lista grupe birača)
3. Josip Pelivan (HDZ, HDS, HSU)
4. Mirela Bubić (HDZ, HDS, HSU)
5. Miroslav Kurtović (HDZ, HDS, HSU)
6. Dino Tudor (NLM)
7. Miroslav Jaman (SDP, HNS)

 

Mjesni odbor Kučine
1. Ivo Roguljić (HDZ, HDS, HSU), predsjednik, mob. 091 727 4220
2. Stipe Matković (HDZ, HDS, HSU)
3. Josip Matković (HDZ, HDS, HSU)
4. Ivan Bekavac (NLM)
5. Dinko Roguljić (NL doc.dr.sc. Davor Mikas, Kandidacijska lista grupe birača)
6. Stipe Roguljić (NL doc.dr.sc. Davor Mikas, Kandidacijska lista grupe birača)
7. Anđelko Parčina (NL doc.dr.sc. Davor Mikas, Kandidacijska lista grupe birača)

 

Mjesni odbor Mravince 
1. Ivo Bućan (HDZ, HDS, HSU), predsjednik, mob.  099 274 8261
2. Augustin Drnas (NL doc.dr.sc. Davor Mikas, Kandidacijska lista grupe birača)
3. Mirela Suman (NL doc.dr.sc. Davor Mikas, Kandidacijska lista grupe birača)
4. Josip Marović (HDZ, HDS, HSU)
5. Mijo Miličević (HDZ, HDS, HSU)
6. Marija Marović (HDZ, HDS, HSU)
7. Katarina Maloča (HDZ, HDS, HSU)

 

Mjesni odbor Priko vode
1. Antonio Jurić (HDZ, HDS, HSU), predsjednik, mob. 091 200 5001
2. Jozo Bosančić (NL doc.dr.sc. Davor Mikas, Kandidacijska lista grupe birača)
3. Ivan Marić (NL doc.dr.sc. Davor Mikas, Kandidacijska lista grupe birača)
4. Ivan Džakula (HDZ, HDS, HSU)
5. Vladimir Podrug (HDZ, HDS, HSU)
6. Petar Podrug (HDZ, HDS, HSU
7. Joško Ćukušić (NLM)

Mjesni odbor Rupotina 
1. Ante Boban (HDZ, HDS, HSU), predsjednik, mob. 095 858 1978
2. Ivan Crljen (NL doc.dr.sc. Davor Mikas, Kandidacijska lista grupe birača)
3. Josipa Višević (HDZ, HDS, HSU)
4. Ante Vrdoljak (HDZ, HDS, HSU)
5. Marilena Babić (HDZ, HDS, HSU)
6. Toni Meštrović (NLM)
7. Igor Pleština (NLM)

Mjesni odbor Srednja strana 
1. Ante Baričević (HDZ, HDS, HSU), predsjednik, mob. 091 493 1052
2. Mladen Buzov (NL doc.dr.sc. Davor Mikas, Kandidacijska lista grupe birača)
3. Ivana Gotovac (HDZ, HDS, HSU)
4. Ivona Šego (HDZ, HDS, HSU)
5. Ivica Grubišić (HDZ, HDS, HSU)
6. Mile Komar (HDZ, HDS, HSU)
7. Ante Pekić (NLM)

Mjesni odbor Sveti Kajo
1. Mijo Božić Pavletić (HDZ, HDS, HSU), predsjednik, mob. 091 541 2204
2. Joško Grubić (NL doc.dr.sc. Davor Mikas, Kandidacijska lista grupe birača)
3. Mario Matijaš (HDZ, HDS, HSU)
4. Silvija Hrstić (HDZ, HDS, HSU)
5. Zdenko Domazet (HDZ, HDS, HSU)
6. Anita Perković Milišić (NLM)
7. Željko Barišić (SDP, HNS)

Mjesni odbor Vranjic 
1. Josip Jurić (HDZ, HDS, HSU), predsjednik, mob.  098 603 643
2. Tomislav Jurić (Hrast, HSP, OS)
3. Vesna Ružić (HDZ, HDS, HSU)
4. Zvonimir Grgić (HDZ, HDS, HSU)
5. Ante Božić (HDZ, HDS, HSU)
6. Antonija Milišić (NL doc.dr.sc. Davor Mikas, Kandidacijska lista grupe birača)
7. Frane Terze (NL doc.dr.sc. Davor Mikas, Kandidacijska lista grupe birača)

 
Tajnica mjesnih odbora: Jelena Žižić
Telefon: 021/555-209
e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Sjedište: SOLIN, S. Radića 42

 

Pročitano 19999 puta
Grad Solin - službene internet stranice - Stjepana Radića 42, 21 210 Solin, Hrvatska - OIB: 40642464411
solin@solin.hr