Subota, 02 Rujan 2017 06:24

JUDO: Održan 2. Kaštela open 2017

JUDO: Održan 2. Kaštela open 2017 JK Solin nastupili su na Kaštela open 2017.

Kaštela prva - Solin drugi

U Gradskoj dvorani u Kaštel Starom održan je međunarodni judo turnir Kaštela open 2017., u organizaciji JK Kaštela. Sudjelovalo je 106 judašica i judaša. U ukupnom poretku klubova domaćini su osvojili prvo mjesto a drugi su bili natjecatelji Solina.

Judo klub Solin je osvojio 13 medalja od kojih su sedam zlata, dva srebra, četiri bronce i jedno peto mjesto. Glavni trener Dragan Crnov je iskoristio ovaj turnir kao kontrolu nakon bazičnih priprema u svrhu spremanja za nadolazeće Europske kadetske kupove i juniorsko SP.

Prvo mjesto za Solin su osvojili Lovre Vrlić, Augustin Marković, Josip Kokeza, Luka Vujević, Marin Medvidović, Anica Bubić i Gabrijel Duvnjak. Srebrom su se okitili Nina Anić i Josip Dadić, broncom Ante Barun, Toni Barišić, Tino Šundovo i Dominik Rožić, a peti je bio Petar Milković.

- Izuzetno sam zadovoljan prikazanim s obzirom na umor kod natjecatelja nakon odrađenih bazičnih priprema – rekao je trener Crnov.