Utorak, 31 Listopad 2017 12:08

RK SOLIN: 1.HRL jug, 5. kolo, Solin – Metković 1963 13:22 (5:11)

SOLIN - GSD na Bilankuši. Gledatelja 250. Sudci: Ante Pavić i Mate Torbarina (oba iz Zadra).

braca jure luka marko smoljo

SOLIN: Režić (7), Penović (3), Maleš, Ćićerić, M. Smoljo, Boban, Pojatina 1, Serdarušić, Jukić 1, Ninčević 5, K. Vrgoč, Radnić 3, L. Smoljo, Škomrlj 1, Tokić, J. Smoljo 2(2).
TRENER: Jakša Bužančić.

METKOVIĆ 1963: Bošković (10+2), Romić, Marević 1, Vučić 1, Koncul, Cvitanović 6(3), Jakić, Obšivač 1, Bartolović 7(3), Volarević 2, Kolovrat, Mataga 2, Pervan 1, Talajić 1, Bezer.
TRENER: Filip Romić.

SEDMERCI: Solin 4(2), Metković 1963 6(6).
ISKLJUČENJA: Solin 6, Metković 1963 6 min.

Kad postigneš 13 pogodaka i to samo pet u prvom dijelu utakmice ne možeš se nadati pobjedi! Metkovci su izvrsno otvorili utakmicu, u 13. minuti vodili su 8:0. Prvi pogodak za domaće je postigao Šime Radnić u 13. minuti, za 1:8, a drugi Mario Ninčević u 19. minuti za 2:8. Nekoliko obrana Marka Režića vratilo je Solinjanima nadu za hvatanje koraka, no bilo je to kratko razdoblje u lošem izdanju domaćina.