Utorak, 06 Veljača 2018 13:32

RUKOMET (1.HRL žene, 13. kolo): PETASON-VRANJIC – IVANIĆ 29:24 (12:10)

RUKOMET (1.HRL žene, 13. kolo): PETASON-VRANJIC – IVANIĆ 29:24 (12:10) ŽRK Petason Vranjic

SOLIN - Gradska sportska dvorana na Bilankuši. Gledatelja 300. Sudci: Predrag Krmek i Igor Prpić.

PETASON-VRANJIC: M. Andabak (15), Šolić, Boko 3, Mijić, Škarić 3, N. Ivić, Kljaković-Gašpić 5(1), Velagić, A. Buljan 4, Lovrić 1, M. Ljubičić, Mijatović 8, A. Jerković 1, Tonković, Ana Jerković, Zelić 4(1).
TRENERICA: Suzana Ćoko-Vulikić.

IVANIĆ: D. Hren (9), P. Hren (2), Kinderman, Nuić 1, Malec 3, Mrazović 8(1), Abramović, Pezić 3(2), Vidović, Klobučar, Gunjača 5, Krajpl 1, Barišić 3, Lešković.

SEDMERCI: Petason-Vranjic 4(2), Ivanić 4(3).
ISKLJUČENJA: Petason-Vranjic 12 min.(Lovrić, Mijatović 2+2, Jerković, Zelić 2+2), Ivanić 10 min. (Nuić, Krajpl, Barišić 2+2+2).
IGRAČICA UTAKMICE: Petra Mijatović (Petason Vranjic).

Rukometašice Petason Vranjica uknjižile su prvu prvenstvenu pobjedu u važnoj utakmici protiv izravnih suparnica u borbi za ostanak. Vranjičanke su otvorile utakmicu 3:0, pogotkom Anđele Zelić i dva Maje Boko, a do odmora su imale i vodstvo od četiri razlike. U 38. minuti gošće uspijevaju poravnati rezultat. Uslijedila je serija domaćih od 5:0, a u 52. minuti imaju vodstvo 23:17, te razliku uspijevaju zadržati do kraja utakmice. Najefikasnije igračice su bile Petra Mijatović i Katarina Mrazović s osam pogodaka.