Ponedjeljak, 05 Ožujak 2018 11:57

1.ŽNL NSŽSD - 15. kolo: OMLADINAC – ORKAN 2:3

VRANJIC – Gradsko igralište s umjetnom travom. Gledatelja 100. Sudac: Ante Buzov (Solin).

valentino roglic

STRIJELCI: 0:1 – Ivanišević (19), 0:2 – L. Jurić (32), 1:2 – Nerlović (55), 1:3 – Mandurić (75), 2:3 – Nerlović (90+3).

OMLADINAC: Bebić, Galić, Bačina, Bašić, Franić (od 79. Sekul), Nerlović, Lozić, Brčić (od 85. Juričić), Llanos (od 46. Perković), Šunjić, Štrljić.
TRENER: Valentino Roglić

ORKAN: Ordulj, Pavić, Grubiša, Mandurić, Baraban, Dragošević, L. Jurić, Batinović, A. Ivanišević (od 68. Vuknić), Klarić (od 40. Marčić), D. Ivanišević (od 58. Mušac).
TRENER: Ervin Nazor.

Gosti su olako došli u vodstvo 2:0, pogocima Antonia Ivaniševića i Luke Jurića. Tračak nade vratio je kapetan Marin Nerlović u 55. minuti iz slobodnog udarca s oko 30 metara. Pobjedu je nakon tečne akcije
potvrdio kapetan Mijo Mandurić, 1:3. I drugi pogodak Nerlovića iz slobodnog udarca zaslužio je pljesak.

M. Podrug

HNK SLOGA – MRAVINCE: Zaostala utakmica SLOGA – MLADOST u srijedu 7. ožujka

MRAVINCE - Nogometaši HNK Sloga izgubili su utakmicu 15. kola u Makarskoj od Zmaja minimalnim rezultatom, 1:0, premda su propustili niz prigoda naročito u prvom dijelu utakmice.
U srijedu, 7. ožujka 2018. s početkom u 15 sati, odigrati će se zaostala utakmica 14. kola Prve ŽNL Sloga – Mladost. Zbog većih količina snijega na terenu i lošeg vremena u nastavku dana, u nedjelja 25. veljače, spomenuta utakmica u dogovoru s povjerenikom natjecanja Dinom Knezovićem je bila odgođena.