Ponedjeljak, 26 Ožujak 2018 06:55

RUKOMET - 1.HRL jug, 17. kolo: SOLIN – BIOGRAD 20:16 (12:12)

RUKOMET - 1.HRL jug, 17. kolo: SOLIN – BIOGRAD 20:16 (12:12) MarkoŠindik, RK Solin (br.3)

SOLIN - GSD na Bilankuši. Gledatelja 150. Sudci: Ante Pavić i Mate Torbarina (oba Zadar). Nadzornik: Roberto Lozančić (Velika Gorica).

Mjer. vremena: Ante Božan (Solin). Zapisničar: Enko Buljubašić (Žrnovnica).

SOLIN: Penović, Balov, Maleš 1(1), Šindik 5, M. Smoljo 1, Boban, Pojatina 1, Kaštelančić 2, Zebić 2, K. Vrgoč 1, Radnić, Škomrlj 2, L. Smoljo 2, Perak 1, J. Smoljo 2.
TRENER: Jakša Bužančić.

BIOGRAD: Tomić, Kapitanović, Jeličić, Došen, Škiljić, Pribilović, Troskot 2, Pavlović 1, Kazija, Duvnjak 3, Zorica 7(3), Sakić 3.
TRENER: Rikardo Baričić.

SEDMERCI: Solin 4(1), Biograd 3(3).
ISKLJUČENJA: Solin 8, Biograd 4 min.
IGRAČ UTAKMICE: Marko Šindik (Solin).

Solinjani su zasluženo osvojili važne bodove protiv izravnog suparnika u borbi za ostanak. Prvo poluvrijeme je proteklo u ravnopravnoj igri. U drugom dijelu presudila je puno bolja obrana igrača trenera Jakše Bužančića, a prevagu je donijelo nekoliko ključnih obrana vratara Mladena Balova i samo četiri pogotka Biograđanina. Svakako treba izdvojiti najefikasnijeg domaćina Marka Šindika, te gosta Lea Zoricu, ali samo u prvom poluvremenu.