Karta gradaFacebook stranicaNovosti RSSSitemapKontakt
Antička Salona


Petak, 11 Svibanj 2018 11:21

U Solinu održana 16.Dječja olimpijada! Najbolji DV Maslačak, a fair play DV Maslina

U Solinu održana 16.Dječja olimpijada! Najbolji DV Maslačak, a fair play DV Maslina Foto: Jakov TEKLIĆ

Smijeh, igra i veselje! Solin je jučer bio olimpijski grad!

U četvrtak 10. svibnja na stadionu NK Solina održan je olimpijski festival na kojem se okupilo oko 300 malih olimpijaca iz Kučina, Mravinaca, Svetoga Kaja, Vranjica, Prugova, Dugopolja, Klisa, Muća i Solina.

Nakon mimohoda ekipa, podizanja olimpijske zastave, himne i štafete s bakljom, otvorena je 16. solinska Olimpijada dječjih vrtića uz oduševljenje mališana, kojima su podršku dali olimpijka Marija Marović, članica SD Dalmacijacement i europska prvakinja u judu Ana Viktorija Puljiz, članica Judo kluba Solin.

Djece iz svih solinskih vrtića natjecala su se pod budnim okom svojih odgojiteljica, ali i vjernih navijača mama, tata, baka, djeda i to u brojnim disciplinama kao što je skok u dalj, bacanje loptice, trčanja i mali nogomet.

rb

REZULTATI 16. OLIMPIJADE DJEČJIH VRTIĆA SOLIN

PEHAR ZA NAJBOLJI VRTIĆ: DV MASLAČAK
PEHAR ZA FAIR PLAY: DV MASLINA

1. BACANJE LOPTICE

DJEVOJČICE
1. MARIJETA ŽIŽIĆ (DV Vjeverica) – rezultat 11:20
2. IVA MIOČ (DV Jadro) – rezultat 10:70
3. MATEA LENDIĆ (DV Labud) – rezultat 10:20

DJEČACI
1. KRISTIAN MIOČ (DV Papaline) – rezultat 18:10
2. BEPO IVICA (DV Jadro) – rezultat 16:70
3. MATE PUNDA (DV Škrinjica) – rezultat 15:10

2. TRČANJE 50 m

DJEVOJČICE
1. JELENA AKALOVIĆ (DV Maslačak) – rezultat 10:25
2. KARLA GRUBIĆ (Mala Sirena) – rezultat 10:40
3. JELENA JURIĆ (DV Sv. Ante) – rezultat 10:51

DJEČACI
1. IVAN MILIĆ (DV Maslačak) – rezultat 8:63
2. ANTE VRVILO (DV Sv. Ante) – rezultat 8:70
3. MIRKO BARAĆ (DV Jadro) – rezultat 8:79

3. ŠTAFETA 4X25 m

DJEVOJČICE
1. JELENA AKALOVIĆ, VANA MILIĆ, LEONA BALIĆ, TONKA ČEVRA (DV Maslačak) – rezultat 22:28
2. GLORIA DABNEY, JELENA BRKO, GABRIELA VIDOVIĆ, LANA KATIĆ (DV Paun) – rezultat 22:41
3. PETRA BALDASAR, DEBORA BOJANIĆ, MARIJA LUPE DOMAZET, MARIJA BARIŠIĆ (DV Tratinčica) – rezultat 23:05

DJEČACI
1. DUJE GRUBIŠIĆ, KARLO ŽUNIĆ, TEO TOŠEVSKI, NIKO GRASSI (DV Paun) – rezultat 22:25
2. ROKO IVČEVIĆ, NIKOLA PERKOVIĆ, DUJE ŠIMIĆ, TOMA DUVNJAK (DV Tratinčica) – rezultat 22:78
3. LEO JORDAN, IVAN BARIĆ, PETAR MATKOVIĆ, IVAN MARKOVIĆ (DV Krijesnica) – rezultat 23:11

4. SKOK U DALJ

DJEČACI
1. ROKO RADINOVIĆ (DV Škrinjica) – rezultat 155
2. DOMINIK BATALIĆ (DV Sv. Roko) – rezultat 150
3. KAJO SESARTIĆ (DV Sv. Anastazije) – rezultat 148

DJEVOJČICE
1. LARA BOBETA (DV Sv. Anastazije) – rezultat 148
2. SARA PROLOŠČIĆ (DV Labud) – rezultat 142
3. LEONARDA BAKIĆ (DV Sv. Ante) – rezultat 133

5. NOGOMET

DJEČACI
1. MATEJ BUBALO, LUKA KAMBER, DUJE DADIĆ, MARIN NEVEŠĆANIN, LUKA TEČIĆ (DV Tratinčica)
2. ŠIME BUZOV, NINO PENJAK, RAUL KREZIĆ, TOMA PODRUG, PETAR POLIĆ (DV Salona)
3. IVAN SMODLAKA, LUCIAN JURIĆ, MARIN PERIŠIĆ, JOSIP CAKTAŠ, DUJE ROGOŠIĆ (DV Maslačak)

DJEVOJČICE
1. LUCIJA UNKOVIĆ, KATARINA KAPITANOVIĆ, PETRA BAŠIĆ, FRANKA LONČAR, LUČIJA LOMBARDIĆ (DV Salona)
2. GABRIELA PLEŠTINA, EMA MRŠA, ANI MIHOVILOVIĆ, LANA BRALIĆ, KARLA PAVIĆ (DV Labud)
3. LULJETE BAJRAJ, LAURA ĆAVAR, MIA MARIA PAVELA, KLARA DRNAS, LAURA TRAVINIĆ (DV Škrinjica – Program predškole)

 

 

Pročitano 2048 puta

Sport:

Grad Solin - službene internet stranice - Stjepana Radića 42, 21 210 Solin, Hrvatska - OIB: 40642464411
solin@solin.hr