PIKADO: Izvrsni rezultati solinskih klubova

Solinski pikado prvak Hrvatske u B kategoriji

2.DIOKLECIJAN-2.mjesto Dame
3.POSEJDON 2 -3.mjesto 1.kategorija
4.TUNING - 3.mjesto Dame
5.APOLLO 3 -3.mjesto 3.kategorija

Treću godinu za redom Splitsko dalmatinska županija ima prvaka i to u dvoje kategorije.

Navedimo, kako je ovog vikenda odigrana završnica Kupa Splitsko dalmatinske županije.
Čestitke PK Posejdon na osvojenom Kupu SDŽ-e, drugo mjesto osvojio je PK Split Londra, a treće PK Light.

Rezultati solinskih ekipa na državnom prvenstvu su, u A kategoriji ekipa PK Light zauzela je 9. mjesto, u B kategoriji PK Sprint je prvak, a PK As je zauzeo 7. mjesto. U C kat. ekipa Apollo3 izvrsno 3.mjesto.

Čestitke idu i izvanrednoj solinskoj ženskoj ekipi!

Glede dama, ekipama PK As i PK Solin-Relax nedostajalo je sportske sreće za prolazak skupine i ostvarenje boljeg plasmana.
Navedimo, kako splitsku ekipu Dioklecijan(dame) predvodi Solinjanka Maja Tešija (kapetanica i najbolja igračica. U finalnim dvobojima je imala 7/7 pobjeda), Dioklecijanke su zauzele 2. mjesto.

Na završnici županijskog kupa za muške ekipe pravo na završnicu kupa RH, a na koje odlazi samo pet predstavnika izborile su ekipe PK Light 3. mjesto i PK Sprint 5. mjesto.