Karta gradaFacebook stranicaNovosti RSSSitemapKontakt
Antička Salona


Četvrtak, 16 Kolovoz 2018 10:09

22. Memorijalni turnir „Tonći Boban Bebi" -Solin 2018.

22. Memorijalni turnir „Tonći Boban Bebi" -Solin 2018. Foto - Arhiva: S prošlogodišnjeg turnira

U četvrtak 16. kolovoza započet će 22. Memorijalni turnir za dječake U-13 "Tonći Boban Bebi"

tonci boban bebi

Utakmicama turnira prethodit će polaganje cvijeća i vijenaca na grob legende kluba pokojnog Tonćija Bobana-Bebija koje će se održati u četvrtak 16. kolovoza 2018. s početkom u 18.30 sati na Novom groblju u Solinu.

Turnir je ove godine namijenjen za dječake rođene 2006.godine i mlađe. Turnir će se odigravati na četiri terena: stadionu NK Solin-Solin, stadionu HNK Sloga Mravince – Glavica, stadionu NK Omladinac Vranjic – Kava i na gradskom pomoćnom terenu u Vranjicu na umjetnoj travi.

Utakmice u skupini igrat će se 2 x 20 minuta (poluvrijeme 5 minuta), a polufinalni susreti, utakmica za 3.mjesto i finalni susret trajati će 2 x 25 minuta. Pobjednik skupine, prvoplasirana ekipa ide dalje u polufinale turnira.

RASPORED I SATNICA TURNIRA :
GRUPA A – Solin,(trava): Solin, Dugopolje, Jadran KS, GOŠK KG

GRUPA B – Vranjic,(umjetna trava): Hajduk Split, Primorac Stobreć, Zmaj Makarska

GRUPA C – Vranjic,(trava):Split, Omladinac, Adriatic

GRUPA D – Mravince,(trava):Junak Sinj, Šibenik, Sloga Mravince

SATNICA I RASPORED UTAKMICA :
GRUPA A (Solin, Stadion Pokraj Jadra, prava trava) :

Petak 17.8.2018.:
08.00h Solin – Dugopolje
09.00h GOŠK – Jadran KS
10.00h Solin – GOŠK

Subota 18.8.2018.:
08.00h Dugopolje – Jadran KS
09.00h Solin – Jadran KS
10.00h Dugopolje – GOŠK KG

GRUPA B (Vranjic, Pomoćni gradski teren, umjetna trava) – petak 17.8.2018.:
08.00h Primorac – Hajduk
09.00h Hajduk – Zmaj
10.00h Zmaj – Primorac

GRUPA C (Vranjic, Stadion u Kavi, prava trava) – petak 17.8.2018.:
08.00h Omladinac – Split
09.00h Adriatic – Split
10.00h Adriatic – Omladinac

GRUPA D (Mravince, Stadion Glavica, prava trava) – petak 17.8.2018. :
08.00h Junak – Sloga
09.00h Šibenik – Junak
10.00h Sloga – Šibenik

POLUFINALE:
Solin, Stadion Pokraj Jadra, prava trava–subota 18.8.2018. :
17.15h Pobjednik grupe A – Pobjednik grupe C
18.15h Pobjednik grupe B – Pobjednik grupe D

FINALNI DAN :
Solin, Stadion Pokraj Jadra,prava trava–nedjelja 19.8.2018. :
17.00h Utakmica za 3.mjesto
18.00h Finale
19.15h Dodjela pehara i priznanja najboljim pojedincima turnira

Nakon finalne utakmice slijedi dodjela pehara i medalja, a podijelit će se i individualne nagrade – najboljem igraču, najboljem strijelcu i najboljem golmanu turnira.

Naslov pobjednika brani RNK Split, a nositelji skupina ove godine su i Hajduk Split, lanjski finalist Junak iz Sinja i domaćin NK Solin koji je lani osvojio treće mjesto na turniru.

mp

 

 

Pročitano 965 puta

Sport:

Grad Solin - službene internet stranice - Stjepana Radića 42, 21 210 Solin, Hrvatska - OIB: 40642464411
solin@solin.hr